Про нас
Головна / Про нас

НАША ІСТОРІЯ

Деївська олійниця - історія підприємства

Деївська олійниця по своїй філософії і структурі являється регіональною сімейною компанією, яка перш за все робить ставку на якість продукції, в жертву чого приносить об’єми виробництва.

Початок промислової переробки соняшнику, як олійної культури пов'язаний з ім'ям кріпака Данила Семеновича Бокарьова. У 1829 році він винайшов спосіб отримання олії з насіння соняшнику. Через чотири роки в 1833 році в слободі Алєксєєвка, Вороніжської губернії (нині Бєлгородська область) купцем Папушиним за сприянням Бокарьова, була побудована перша в Російській Імперії олійниця. У 1834 році Бокарьов відкрив власну олійницю і вже через один рік почався експорт олії за кордон.

 

Новий офіс Деївської олійниці

В 1992 році, вже в незалежній Україні, в селі Садки, Кременчуцького району, Полтавської області Рубан Василем Васильовичем була побудована, одна з найперших приватних олійниць в центральній Україні. В ці роки і були визначені пріоритети у виробництві, насамперед, головним стала якість продукції, її безпечність і збереження максимум поживних речовин. Деївська олійниця продовжує славні традиції перших виробників рослинної олії.

За двадцять п'ять років, Деївська Олійниця визнана кращим виробником нерафінованої олії в Україні в 2011 і 2014 роках, в 2012 році олійниця отримала нагороду «Підприємство року».

Компанія розвиває власну торгову мережу "Деївська лавка" в місті Кременчук, а в перспективі і в містах Горішні Плавні та Світловодськ.

НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ

За більш ніж 25-річну історію Деївської олійниці, підприємство отримало багато вдячних відгуків і грамот від державних структур різних рівнів (від сільських рад до міністерств) і наших клієнтів, а у 2010 році якість олії визнана найкращою на Полтавщині, через рік вже на Всеукраїнському рівні – як найкраща нерафінована соняшникова олія, в 2014 році ми повторили свої досягнення, знову ставши виробником кращої нерафінованої олії. Потім було визнано нас «Підприємством року», а директор і власник Деївської олійниці Рубан Василь Васильович отримав відзнаку «Підприємець року».

2011 - Призер регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 Кращих товарів України".
2012 - Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 Кращих товарів України".
2012 - ФГ "Садки" отримало нагороду "Підприємство року".
2014 - Призер регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 Кращих товарів України".
2014 - Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 Кращих товарів України".
2014 - Голова підприємства, Рубан Василь Васильович отримав нагороди: "Взірець професіоналізму" і "ТОП-менеджер країни 2013 в галузі сільського господарства".

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів - фермерське господарство "Садки"
Сертифікат на систему управління якістю - фермерське господарство "Садки"