Головна / Новини / Олія грецького горіха ДЕЇВСЬКА™ premium.

Олія грецького горіха ДЕЇВСЬКА™ premium.

Олія грецького горіха ДЕЇВСЬКА™ premium.

     Приємна новина! З 27 травня 2020 року в наших фермерських магазинчиках «Деївська лавка», що розташовані в різних районах Кременчука (Раківка, Центра, Водоканал, Пивзавод), - в продажу з'явилась олія грецького горіха нашого виробництва!

     Олія грецького горіха відноситься до преміальних видів рослинних олій, ми теж виробляємо її в преміальній лінійці "ДЕЇВСЬКА premium", але ми зуміли зберегти гідну ціну, зменшивши витрати на упаковку, та маржинальність! Ми пишаємось цим продуктом і щиро сподіваємось що вам він сподобається теж!

Олія грецького горіха ДЕЇВСЬКА premium = містить 100% олії грецького горіха.

     Корисні властивості горіхової олії. Олія грецького горіха містить широкий комплекс вітамінів та мінералів, а саме, вітаміни групи А, В, С, Е та Р, мінерали та мікроелементи (цинк, мідь, йод, кальцій, магній, залізо, фосфор, кобальт), жирні кислоти Омега-6 та Омега-9.

     Застосування олії грецького горіха ДЕЇВСЬКА premium:

а) Для профілактики та зміцнення організму рекомендують приймати по 1 десертній ложці олії грецького горіха на добу, за 15 хвилин до їжі, не запиваючи.

б) В кулінарії, натуральна олія грецького горіха стане ідеальним компонентом для будь яких страв. Особливо рекомендують до десертів, адже вона додасть страві ніжності та горіхового аромату.

в) Комплексна допомога та нормалізація рівня холестерину, зміцнення стінок судин, запобігання утворенню холестеринових бляшок, активізація кишкової флори, олія грецького горіха сприяє регулярному очищенню кишечника, відновлює обмін речовин, оздоровлює центральну нервову систему, сприяє швидкій регенерації тканин, перешкоджає утворенню пухлин, захищає печінку від деструктивної дії алкоголю.

З повагою, ДЕЇВСЬКА™.