Головна / Новини / Провели семінар-презентацію для своїх працівниць на тему: «Якість горіхів»

Провели семінар-презентацію для своїх працівниць на тему: «Якість горіхів»

Провели семінар-презентацію для своїх працівниць на тему: «Якість горіхів»

   Сьогодні провели семінар-презентацію для своїх працівниць, на тему: «Якість горіхів». Розповіли працівницям наших фермерських магазинів «Деївська лавка» і водночас пунктів прийому грецького горіха про підходи визначення якості горіхів. Презентували власно розроблений скрипт і формули розрахунків якості продукту. 

   Наша мета організувати пункти прийому з системним підходом визначення якості і закупівельної ціни. Тепер у нас є базова ціна на горіх середньої якості, бонусна доплата за горіх хорошої якості, та уцінка за горіх нижче середньої якості.  
Систематизований підхід до формування ціни закупівлі розпочався з 11 березня 2020 року.

Коротко про наші стандарти. Базова ціна вказана за горіх діаметром 28 мм +, за вміст ядра світлого і янтарних кольорів 40-59%. Бонусні доплати за вміст світлого ядра 60-69% та ще більша за 70%+. Уцінка робиться на горіх діаметром менше 28 мм, мінус 20% вартості (не допускається вмісту такого горіху більше ніж 30% від загальної маси). І від загальної ціні віднімаємо у % весь порчений горіх (чорний, цвілий зі шкідниками, та ін.), але не більше 20%. Якщо ваш продукт не відповідає базовій якості – просимо не гаяти свій і наш час.