Головна / Новини / Заклали сад Волоського горіху.

Заклали сад Волоського горіху.

Заклали сад Волоського горіху.

     Мрія Рубан Василя і Богдана, власників Деївської олійниці, здійснилась в цьому році, адже після декількох років планування, та постійних форс-мажорів та поява невідкладних справ – які не давали виповнити мрію, ми з Божою допомогою, все ж таки змогли і заклали свій горіховий сад!

     Сад розмістився на схилі Деївської гори (А де ж ще?;) ми патріоти, - робимо українську "Європу" на Батьківщині), що в селі Садки, на полі загальної площі 3,3 Га. В цьому році ми засадили невелику частину цього поля, всього 0,28 Га, але і приготували саджанці для весни ще на 0,42 Га.  Ми старалися робити все по науці і по застереженням спеціалістів які отримували на конференціях які ми відвідували, тому висадили три сорти Волоського горіха, які найбільше пристосовані до нашої широти: Молдовський латеральний, Піщанський і Казаку. Саджанці горіха були придбані і імпортовані з молдовського розплідника Миколи Кіктенко - Renaşterea Nucului, з села Редіу де Сус. 

     Дай Бог молоді горішки вдало перезимують, укоріняться, та будуть радувати людей своїми смачними плодами через декілька років. Кажуть, що Волоські горіхи ростуть до 300 років... Наші нащядки мають це перевірити точно :)

Щойно вирівняли поле. Робимо розрихлювання ґрунту. Осінь. Пішов сніг, а ми розмічаємо де садити дерева...

Навантажуємо на наш  Рубан Василь саджає перше дерево! Смеркає. Все посаджано...